.

РусскийУкраїнськаEnglish

Поверхнева експозиція - Музей української спелеології

Проект ЗУРСГС та львівського спелеоклубу «Циклоп»
Печера - музей «Оптимістична»


Музей української спелеології


alt
Печери – малодосліджений світ. Тому, коли на Землі не залишилося білих плям, одним з найпріоритетніших напрямів стало дослідження печер.

У печерах дуже складно вижити, але люди прагнуть їх дивного спокою. У людей під землею змінюються життєві цикли, вони починають дихати і жити за законами печери.

До п'ятидесятирічного (1963-2013) ювілею Львівського спелеоклубу "Циклоп" Західно-Українська Регіональна  Спілка Горизонтальної Спелеології  (ЗУРСГС) 10 травня відкрила першу частину музею української спелеології. На даному етапі в музеї виставлено спорядження спелеологів, яке використовувалося в період  з 1960-1980 років.

Проект «Печера-музей "Оптимістична"»- це комплексний музей.
Музей на поверхні (село Королівка) – це зібрана воєдино людська думка, вміння, енергія і неймовірне прагнення до перемоги над невідомими чорними безоднями.

Музей підземний (печера Оптимістична) – мінералогічний, де зібрані всі печерні утворення, які можна побачити в гіпсових печерах. В печері Оптимістична ми створили альтернативний підземний музей. Ми стали першими, щоб надати приклад природознавчим та  мінералогічним музеям, як можна створити музейну експозицію не руйнуючи цілісність і крихкість підземного світу, без виносу на поверхню печерних утворень і печерної краси.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЗУРСГС Сайт спелеологів »


Погода в Королівці »

Контакти »

Контакти

Экскурсії до печер »

Статистика »

Сьогодні75
Вчора247
На цьому тижні3100
В цьому місяці7818
Всього686284