.

РусскийУкраїнськаEnglish

Підземний арт–музей глиняних скульптур

Сюжет на каналі 1+1


Аудіо-фаил передачі по радіо Наталії Бліхар

Вогняне шоу "Опосум"


Перший в Україні підземний музей скульптур відкрили в печері Оптимістична.
Арт-об’єкти для печерного музею створювали впродовж трьох днів, близько двадцяти студентів і випускників художніх ВУЗів, художників аматорів із Тернополя, Львова, Донецька.Матеріал експонатів– чиста волога глина, яка знаходиться у печері. Завдяки унікальному мікроклімату, вироби залишатимуться незмінними вічно. Скульптори вважають свій вклад у підземний музей особливим, і в майбутньому бажають доповнити печеру новими експозиціями.

Спелеоклуб"Циклоп" за підтримки Н. Юдіної та Б. Марковича ,куратор проекту скульптурної експедиції О. Шептицька раді повідомити, що у квітні 2013 року буде проведено Другу Скульптурну Експедицію.
Вже створено перші експонати у печерному музеї "Оптимістичної".
Завдякі злагодженій роботі інструкторів - спелеологів та неймовірному творчому потенціалу учасників першої експедиції, галереї печери прикрашають скульптури найрізноманітнішої тематики. Довічна експозиція буде доповнена новими експонатами!

Друга Скульптурна експедиція присвячується 50 річному ювілею спелеоклубу "Циклоп".
Експозиція та власне сама робота над об'єктами базуватиметься у першому на континенті підземному таборі Циклоп, де вже створено музей вторинних утворень печери "Оптимістична".
Складна багаторічна праця спелеологів, потужний мистецький потенціал скульпторів та неймовірна природна краса печери поєднаються, щоб створити перший в світі найбільший підземний музей!
Заявки на участь прийматимуться з лютого 2013 року.


Ріка життя

alt


ЗУРСГС Сайт спелеологів »


Погода в Королівці »

Контакти »

Контакти

Экскурсії до печер »

Статистика »

Сьогодні78
Вчора274
На цьому тижні1850
В цьому місяці9870
Всього688336